Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Сіаліс - талісман сімейного щастя

Сім’я - незаперечна цінність для багатьох з нас. Серйозна розмова про еректильну дисфункцію у чоловіків не може обійтися без теми сімейних стосунків. Не секрет, що до порушень ерекції схильна більше половини чоловічого населення у віці від 40 до 70 років. На піке життєвої активності зрілі чоловіки - батьки сімейств - виявляються такими, що підкосили своєю сексуальною неспроможністю. Якраз тоді, коли пройдений етап особового і сімейного становлення, і приходить пора насолоджуватися досягнутими результатами.

Для молодих, вступаючих в брак, часто звучить наказ: «Любіть і поважайте один одного!». Любов сполучає, скріпляє, розвиває, робить брак емоційно насиченіше і багатше. Не будемо ханжами і признаємося, що любов - не тільки духовне, але і прекрасне фізичне відчуття. Секс вважається за вершину стосунків що люблять, а сексуальна гармонія - заставою щасливого браку.

Як зв’язані один з одним сім’я і секс? Давно відмічено, що сексуальна задоволеність сприяє зміцненню стосунків між подружжям. Вони швидше знаходять спільну мову, більш охоче йдуть на компроміси один з одним, стійко витримують багато життєвих перипетій. А порушення в сексуальному житті, ведуть до розладу міжособових стосунків подружжя, що загрожує вельми неприємними наслідками як самій парі, так і сім’ї в цілому.

Що робити, якщо ви зіткнулися з проблемою еректильної дисфункції? Якщо у вас склалися відкриті довірчі стосунки з дружиною, то пряма розмова не тільки згладить ситуацію і її наслідки, але ще більш укріпить ваш брак. Проте, часто чоловік залишається наодинці з проблемою, побоюючись реакції дружини. Спочатку він прагне уникати сексу, пояснюючи це втомою, поганим самопочуттям, зайнятістю черговою важливою справою. Потім, часто неусвідомлено, починає провокувати сімейні конфлікти, адже заряджені негативними емоціями дружини виключають саму можливість сексу. Жінка якийсь час мириться з ситуацією, намагається не помічати дратівливість чоловіка, приймаючи відсутність сексу, як тимчасове явище. Але наступає момент, і вона починає гостро відчувати недолік сексуальної уваги з боку коханого, у неї з’являється відчуття своєї непотрібності і непривабливості для нього.

Для компенсації цих неприємних переживань, якщо жінка психологічно пасивна, вона може прийняти так звану позицію жертви. Проблема чоловіка прийматиметься якійсь неминучою карою за «якісь» гріхи, яку треба стоїчно винести на своїх плечах. При цьому, стримуючи свої природні бажання і потреби, жінка несвідомо «мститиме» чоловікові. В цьому випадку можливий відхід в психосоматичні захворювання, або протекційне відношення до чоловіка, як до маленької, хворої дитини, що фактично позбавляє його мужності і позитивної самооцінки.

Якщо жінка психологічно активна, вона може використовувати «провину» чоловіка, для звільнення від внутрішньої відповідальності і вступати в сторонні любовні зв’язки. Подібне сприймається чоловіком ще болісніше, чим звичайна зрада, оскільки він додатково бере провину за те, що трапилося на себе. Психологічний пресинг самозвинувачень тільки посилює проблему, додаючи до неї комплекс неповноцінності. Такий розвиток подій нерідко веде до розлучення.

Вихід є!

Щоб не допустити руйнування сімей, зберегти психологічне здоров’я пари і забезпечити їй нормальне сексуальне життя, фармацевтична промисловість пропонує препарати, що успішно справляються з еректильними дисфункціями різного походження.

Сіаліс

Сіаліс - представник нового покоління таких препаратів, елегантне вирішення такої делікатної проблеми. Цей препарат, що діє впродовж 36 годин, дозволить вам жити власними емоціями і бажаннями, не вимагаючи займатися сексом відразу після його ухвалення. Більш того, не будучи збуджуючим засобом, він сприяє виникненню ерекції лише при настанні сексуального збудження.

Сіаліс використовується при порушеннях ерекції будь-якої стадії і ступеня тяжкості. Активна речовина сіаліса - тадалафіл - своєю дією розслабляє гладком’язові клітки і збільшує кровотік в запалих тілах статевого члена.

Препарат швидко всмоктується і починає діяти через 20-30 хвилин. Достатньо лише однієї пігулки не частіше за один раз в дві доби. Є одне обмеження: Сіаліс не можна приймати одночасно з препаратами, що містять нітрати. Так, речовини, що входять до складу Сіаліса підсилюють гіпотензивну дію нітратів (наприклад, нітрогліцерину), їх взаємодія може привести до різкого зниження артеріального тиску.

Любов зрілої пари відрізняється великим, в порівнянні з молодим подружжям, емоційним відгуком, великим діапазоном допустимого в сексі і кращим володінням сексуальною технікою. Весь ваш чоловічий досвід і м’яка дія Сиаліса допоможуть повернути сімейне щастя і відчути себе повною мірою повноцінним, активним, здоровим чоловіком.

Щоб не шкодувати про втрати і упущений час, спробуйте виправити все зараз, коли для цього є всі можливості. Просто купіть сіаліс!