Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Тадалафіл: міфи і їх викриття

Із-за малорухливого способу життя, перевантажень і стресів у багатьох чоловіків середнього і зрілого віку зараз спостерігається синдром хронічної втоми і внаслідок цього істотний недолік тестостерона - головного чоловічого гормону. Як же при сучасному ритмі завжди залишатися у відмінній формі?

Що таке «Тадалафіл»? Тадалафіл - це лікарський препарат у вигляді пігулок. Приймається орально. Є діячою речовиною сіаліса і його дженеріків - аналогів віагри. По суті, всі ці препарати діють на чоловічий організм схожим чином, підвищуючи потенцію. Різниця між оригіналом і його дженеріком полягає лише в наявності у першого патенту. Незапатентований дженерік стоїть дешевше за оригінал, але не поступається за якістю.

Отже, тадалафіл допоможе вирішити проблеми, пов’язані з потенцією, а здоровому чоловікові допоможе завжди залишатися на висоті. Тадалафіл забезпечить довгу і якісну ерекцію, а, отже, щасливе і насичене статеве життя, що важливо для кожного чоловіка.

Помилки. Навколо віагри і її аналогів (зокрема тадалафіла) існує багато міфів і помилок. Всі вони не мають нічого спільного з реальним станом речей. Ми поспішаємо їх розвіяти.

Тадалафіл небезпечний!

Кожен препарат, зокрема тадалафіл, має своє дозування і протипоказання до застосування. Обов’язково консультуйтеся з лікарем перед прийомом тадалафіла або іншого аналога, або дженеріка віагри. Препарати безпечні, проте, якщо у вас є проблеми з серцево-судинною системою, захворювання серця, то, природно, необхідно перед застосуванням проконсультуватися з лікарем. Якщо ви приймаєте окрім тадалафіла ще які-небудь лікарські препарати, обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем.

Після прийому тадалафіла ерекція може виникнути, коли вона менше всього потрібна!

Цей міф більшою мірою роздутий кінематографом. Комедійні сцени, що виставляють людину, що приймає препарати, що підвищують потенцію, в смішному вигляді, - не більше ніж фарс. На самій же справі після прийому препарату ерекція виникає ТІЛЬКИ під час сексуального збудження, як їй і належить і своєчасно закінчується після закінчення статевого акту.

Тадалафіл викличе звикання, і ерекція не з’являтиметься без препарату.

Тадалафіл і інші аналоги і дженеріки віагри не викликають звикання. Навпаки, вони відновлять ерекцію. Після того, як ви перестанете приймати ці препарати, ерекція з’являтиметься природним чином.

Дженеріки і аналоги віагри - це підробки!

Абсолютно нічого схожого на правду. Дженеріки проводяться по тих же технологіях, що і оригінали, а також мають схожий хімічний склад. Вони не поступаються за якістю оригінальним препаратам. Ерекція триватиме довше, ніж це необхідно. Під впливом препарату ерекція закінчиться, коли закінчиться природне збудження чоловіка. Адже препарат «працює», допомагаючи природному притоку крові до пеніса чоловіка, а це відбувається тільки під час сексуального збудження.

Тадалафіл тільки для чоловіків, страждаючих сексуальною дисфункцією.

І це помилка. Тадалафіл допоможе підсилити ерекцію чоловікові, у якого з потенцією все гаразд. Просто статевий акт буде довшим і насищенней. По закінченню прийому препарату ерекція нікуди не не пропаде, а виникатиме під час сексуального збудження, як і до прийому тадалафіла. Тадалафіл - це препарат, який подарує вам спокій і упевненість в своїх сексуальних можливостях.

Не скаржитеся на потенцію? Подаруйте собі масу нових відчуттів! Адже тадалафіл підсилить ерекцію у здорового чоловіка і зробить його чарівним коханцем!