Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Проблема імпотенції: жіночий погляд

«Хочу, але не можу!» - найсумніший і відчайдушніший вигук чоловіка. І його можна зрозуміти. Впродовж століть склався певний перелік чоловічих достоїнств, важливим пунктом якого є потенція. Мабуть, тому, підкреслюючи важливість, її часто називають чоловічою силою. Діагноз «імпотенція» для чоловіка звучить як вирок, а слово «імпотент» - як принизлива образа.

Вимоги суспільства, свідомість власної спроможності, очікування улюбленої жінки - все це украй загострює переживання чоловіком проблем ослаблення потенції. За даними статистики імпотенцією (тобто порушеннями ерекції) страждають 52% чоловіків у віці від 40 до 70 років. Величезна частина чоловічого населення планети не може відчувати себе повною мірою щасливою!

Сьогодні імпотенція, інакше еректильна дисфункція, не є для чоловіків вироком їх спроможності. Враховуючи поширеність захворювання, практична медицина пропонує безліч способів боротьби з ним. Це і оперативне втручання в необхідних випадках, і спеціальні ін’єкції в статевий член, безпосередньо перед статевим актом, і використання спеціального апарату з негативним тиском, за рахунок якого досягається ерекція.

Погодитеся, перераховані методи, не дивлячись на результативність, морочливі, та і болісні. Зі всіма цими недоліками успішно справляється Віагра - препарат, винайдений англійськими ученими і випущений на ринок американською фірмою «Pfizer» в 1998 році.

Віагра - просте вирішення складної проблеми

Чому саме Віагра залишається впродовж більше 10 років найпопулярнішим і затребуваним препаратом для лікування розладів ерекції, при цьому, не будучи збуджуючим засобом? Основні характеристики і властивості лікарського препарату вказані в Інструкції, що додається до нього, по медичному застосуванню.

Не дивлячись на їх множину, ми звертаємо увагу на те, що особисто нас цікавить більше всього. Звичайно це показання до застосування, механізм дії на організм, протипоказання і спосіб застосування. Так, Віагра показана до застосування чоловікам з еректильними дисфункціями різного походження, тобто, має широкий спектр дії. Діє на природні механізми виникнення ерекції, збільшуючи кровотік в кавернозних тілах пеніса. Значить, дія відбувається без порушення природних процесів організму. Одне з головних протипоказань для застосування препарату - наявність серцево-судинних захворювань.

Спосіб застосування дуже простий: прийняти одну пігулку приблизно за годину до статевого акту. Через 30-60 хвилин препарат починає діяти протягом чотирьох годин.

Хай не покажеться дивним, що жінка міркує про чоловічу проблему. Пояснення дуже просте: проблема одна - беруть участь обидва. Можливо, чоловік прагнув більше запрацювати для гідного змісту сім’ї, і його хронічна втома стала причиною ослаблення ерекції?

Проблема одна - беруть участь обидва!

А може бути, зайнята своїми справами, я недооцінила наслідків його тривалого стресу із-за складних стосунків з мамою? Можливо, мені не вистачило сил і терпіння прищепити сім’ї здоровий спосіб життя, щоб уникнути всіляких проблем і цій теж? Я хочу мати хороший, якісний секс? Упевнена, що будь-яка жінка відповість «так», як мінімум, на два з цих питань. Тому, мало просто з розумінням віднестися до проблеми з ерекцією.

Поки порушення не перейшли в розряд захворювання, ще не пізно дійти до аптеки або замовити Віагру в спеціалізованому інтернет-магазині. «Проблема одна - беруть участь обидва!» - не тільки нагадування, але і спонука до дії.