Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Чоловіче здоров’я - крихка річ

Чоловіче здоров’я - крихка річ. Шкода, що багато хто згадує про це лише коли з’являються проблеми.

Горде прозвання «сильної статі» хочеться носити з честю. І вже здається звичним божевільний ритм сучасного мегаполісу, щоденні стреси стали рутиною, а страшилки про кризу починають навівати нудьгу. Здоров’я? Та що ви, орати можна!

На жаль, нічого не дається дарма. І першою на зневагу власним здоров’ям реагує найвідчутніша частина організму. Так-так, про це не прийнято говорити, але еректильна дисфункція (саме так зараз лікарі називають часту чоловічу проблему) стає воістину епідемією нашого часу. І як ні сумно, все більше молодих чоловіків випробовують труднощі в інтимній сфері. Так невже доведеться забути про особисте життя і з головою зануритися в роботу?

На щастя, двадцяте століття принесло людству не тільки комп’ютери і атомну бомбу, але і ефективні засоби від порушень ерекції. Еректильна дисфункція, проблема, яка століттями повергала чоловіків у відчай, стала легко усуненою.

Не дивлячись на різноманітність пропозицій, що обіцяють «100% результат», справжньою ефективністю володіють лише три препарати. Їх назви знайомі всім.

Віагра

Віагра - перший медикаментозний засіб, дійсно здатний усунути проблеми, пов’язані з порушенням ерекції.

Сиаліс

Сиаліс - ліки, здатні підтримати чоловіка впродовж трьох діб.

Левітра

Левітра - остання розробка, що володіє найшвидшою дією.

Важко навіть представити, на що перетворювалося життя чоловіка до того, як були створені препарати для лікування еректильної дисфункції. Вибір був невеликий: спеціальні пристрої, що механічно підтримують статевий член в подібності ерекції, ін’єкції ліків безпосередньо в кавернозні тіла. Ті, що самі зневірилися вирішувалися на протезування, позбавляючи себе можливості коли-небудь роздягтися на пляжі або в лазні. Адже після імплантації протеза ерекція ставала постійною, незалежно від ситуації і стану збудження.

Зрозуміло з моменту появи препарати для лікування порушень ерекції стали сенсацією.

Віагра, Сіаліс і Левітра зареєстровані як лікарські засоби (на відміну від Бадов, які сертифікуються як продукти харчування). Це означає, що ліки пройшли найстрогішу перевірку ще на етапі розробки, їх дія точно вивчена, чітко відомі протипоказання і побічні ефекти.

Кожен з трьох лікарських препаратів, створених для лікування порушень ерекції має свої переваги, які заслуговують на окрему розмову. Але об’єднує ці ліки одне - препарати для лікування еректильної дисфункції здатні повернути дійсно повноцінне життя. Хоча до лікаря все ж таки заглянути доведеться - переконатися в тому, що до прийому ліків немає протипоказань. А заразом і перевірити себе на основні захворювання ерекції, що приводять до порушення: гіпертонію, діабет. Адже всупереч поширеній думці в двох третинах випадків порушення ерекції причина - та або інша патологія судин.