Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Як отримати максимальний ефект від прийому Віагри?

Для того, щоб після прийому Віагри наступила упевнена ерекція, необхідна сексуальна стимуляція. Початок дії Віагри індивідуальний - у переважної більшості (більше 70%) чоловіків початок дії препарату знаходиться в межах 30 хвилин: у третини чоловіків ефект наступає вже через 14 хвилин, у половини - через 20 хвилин. З моменту прийому "Віагра" діє 4-6 годин.

Якщо Ви хочете отримати швидший ефект, Віагру рекомендується прийняти натщесерце, оскільки їжа, особливо жирна, збільшує час всмоктування силденафіла, як і будь-якого іншого лікарського засобу.

Віагра не взаємодіє з алкоголем, тому алкоголь (у невеликих кількостях!) не знижує ефективність Віагри. В той же час не буде зайвим нагадати, що надмірне вживання алкоголю само по собі згубно відбивається на еректильній функції.

В більшості випадків Віагра ефективна при прийомі однієї пігулки 50 міліграм (пігулку 100 міліграм слід розділити навпіл). Якщо ефект не досягнутий, потрібно зробити ще декілька спроб, при цьому збільшивши дозу. Максимально допустима добова доза силденафіла - 100 міліграм.

Віагру можна приймати щодня 1 раз на день.

Віагра протипоказана пацієнтам, що приймають нітрати і нітро-... препарати (нітрогліцерин, сустак, нітронг і ін.). Сумісний прийом силденафіла і нітрат-містящіх ліків може привести до різкого падіння артеріального тиску і гострої серцево-судинної недостатності!

Торгові найменування інших найчастіше використовуваних в Україні нітрат-містящіх лікарських препаратів: ізомак, ізокет, нітросорбід, седокард, сорбідін, кардікет, кардікс, каріогард, ізосорб ретард, кардоніт, майкор ретард, кардікс моно, моно мак, моночинкве, олікард, ефокс, ізомоніт гексал, монізол, мононіт, моносан, пентакард, плодін, нітромінт, майкор нітроспрей, ніськонітрін, нітролінгвал, нітрет, нітро мак, нітрогранулонг, сустоніт, нітрадіськ, нитро-дур, депоніт, нітродерм, нірмін, нітро, перлінганіт, ерініт.

Ніколи не слід одночасно з Віагрою (цитратом силденафіла) приймати амілнітріт.

Віагру і її дженерік-формы, як і будь-який інший лікарський препарат, слід приймати строго згідно раді лікаря. Якщо Віагра не подіяла або подіяла неефективно, означає ви не пішли одній з базових рекомендацій: прийняли малу дозу, прийняли препарат не натщесерце, намагалися вступити в близькість недостатня кількість разів, або не випробовували сексуального потягу до партнерки.