Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Віагра. Що це за препарат? Яка його дія?

Насамперед Віагра - це медичний препарат для лікування розладів ерекції. Тобто Віагра допомагає чоловіку викликати ерекцію. При цьому рекомендується застосовувати цей препарат не тільки чоловікам страждаючим різного роду судинними і нервовими розладами ерекції, але і практично здоровим чоловікам для ще більшого підвищення чоловічої сили.

Віагра дуже ефективно діє на більшість людей що мають проблеми з ерекцією. Як же діє даний препарат на організм чоловіка? Дія препарату полягає в збільшенні притока кількості крові, що поступає в статевий член, що допомагає чоловікові викликати природну ерекцію.

Але розвіємо поширений міф про даний препарат: Віагра не викликає посилення сексуального потягу і не підвищує лібідо. Гігантом сексу Ви, приймаючи цей препарат, не станете. Препарат діє лише за наявності адекватного зовнішнього сексульного стимулу.

При цьому чоловікам, страждаючим важкими захворюваннями серцево-судинної системи: серцевою недостатністю, стенокардією, порушеним мозковим кровообігом, що відчуває болі в серці при фізичному навантаженні або у спокої взагалі протипоказане застосування даного препарату! В світі офіційного зареєстровано декілька випадків смерті людей після прийому Віагри. Причиною смерті у всіх випадках були захворювання серцево-судинної системи (інфаркти або інсульти), які розвивалися у померлих під час статевого акту.

Віагру слідує приймати тільки 1 раз на день.

Статевий акт - це серйозне фізичне навантаження і перед застосуванням будь-якого медичного препарату краще всього проконсультуватися з лікарем.

Не забувайте так само, що в світі існує величезна кількість китайських і філліпінських підробок Віагри. Основне правило, яке може врятувати Вас від покупки неякісного або підробленого препарату, - це покупка Віагри тільки в перевірених аптеках.