Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Препарат для лікування еректильної дисфункції

Ні для кого не секрет, що Віагра - найпопулярніший лікарський препарат для боротьби з еректильною дисфункцією. Забавно, але не всім відомо про те, що воно не перше у своєму роді.

Не далеко найвідоміші в нашій країні ліки - каверджект - допомагав при найсерйозніших проблемах сексуального характеру. Препарат використовувався у вигляді уколів в статевий член, і тому залишився маловідомим.

Урологія знайома з сумними випадками, коли, в результаті введення папаверину за допомогою уколу, відважні захворювали або втрачали статевий орган.

До появи Віагри і завоювання нею ринку ефективні лікарські препарати для підвищення потенції в пігулках не випускали. Навіть екстракт кори африканського дерева йохимбе не дає однозначних результатів. Зареєстрованого лікарського засобу йохимбе-шпигель на ринку немає, а всевозможножниє добавки до їжі відчутних позитивних ефектів не викликають.

У 2000 році був зареєстрований новий препарат - юпріма, - активним компонентом якого виступав апоморфін. Апоморфін також використовувався як блювотне.

Окрім Віагри на фармацевтичному ринку з’явилися пігулки Сиаліс і Левітра, що володіють схожими властивостями і принципом дії.

Розробники Віагри витратили багато часу на спробу адаптації препарату для жіночого організму, але це не привело до успіху. Причиною припинення досліджень стало глибше і складніше сприйняття сексу жінкою.