Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Віагра і здоров’я

Віагра, Сиаліс і Левітра - три схожих один на одного лікарських засоби для боротьби з еректильною дисфункцією - упевнено охоплюють все нові сегменти на ринку. В ході першої рекламної кампанії пігулка Віагри була представлена немолодим сенатором, а зараз препарат рекламують молоді люди що не досягли сорокалітнього рубежу.

Маркетологи зі всього світу підштовхують аудиторію покупців не лікувати імпотенцію, а ставлять свої пігулки як засіб для щастя. Наприклад, пігулка Левітри має яскраво оранжеве забарвлення. Наслідком цього з’явилося розширення круга покупців. Охочих купити віагру, сиаліс або левітру як страховку перед рандеву, що хвилює, хоч відбавляй.

Багатьом людям представляється отака модель суперчоловіка, підготовленого до соїтію у будь-який момент. Недивно, що ряд чоловіків не афішує свої таємні стосунки з чарівними пігулками. Їх може видати рум’янець (один з побічних ефектів Віагри), з яким вони приходять до ложа любові, посилаючись на жарі. На ранок вони випробовують дискомфорт від головного болю. Нью Йорк Таймс відмітив, що до пігулок любові часто удаються геї, що втаюють цей факт один від одного, і пліч-о-пліч переживають побічні ефекти.