Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Чи можна приймати алкоголь з Віагрою і аналогами?

Чоловіки часто питають, чи можуть вони поєднувати лікарські препарати для лікування імпотенції, такі як Віагра, Сиаліс і Левітра з алкоголем. Відповідь - ні! Хіба що в мінімальних розумних кількостях.

Насправді, якщо уважно прочитати анотацію, яка входить в комплект Віагри, можна відмітити, що Віагру не рекомендується приймати з алкоголем. Є певні причини, по яких лікарі не рекомендують змішувати алкоголь з Віагрою, Сіалісом і Левітрою. І у ваших інтересах дотримуватися цієї ради.

Ось дві основні причини, по яких не слід вживати алкоголь з Віагрою, Сіалісом і Левітрою.

1. Віагру не рекомендується приймати з антикоагулянтами. Згідно анотації виробників Віагра, Сіаліс і Левітра не повинні змішуватися з антикоагулянтами. А алкоголь якраз і є одним з антикоагулянтів.

2. Алкоголь надає безпосередню дію на ерекцію. Деякі чоловіки переконані в тому, що прийом алкоголю перед сексом сприяє поліпшенню сексуальної близькості, проте, це переконання повністю суперечить тому, що відбувається насправді. Прийом алкоголю часто закінчується прискореним серцебиттям і сильним головним болем. Більш того відомо також, що алкоголь перешкоджає появі ерекції. Хоча і може виникнути тимчасовий позитивний ефект, проте в цілому алкоголь частково нейтралізує дію Віагри, Сіаліса і Левітри - препаратів, використовуваних для лікування еректильної дисфункції. Саме тому для досягнення тривалої ерекції від вживання алкоголю краще відмовитися.