Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Віагра і репродуктивна функція

У 2004 році компанії "Пфайзер" довелося спростувати результати дослідження, в ході якого нібито з’ясувалося, що Віагра може завдати шкоди репродукутівной функції у чоловіків.

За словами представника "Пфайзер", доказів того, що препарат надає згубна дія на фертильність у чоловіків, просто немає.

Незліченна кількість різних досліджень і мільйони чоловіків, які користуються Віагрою, не дають свідоцтв про те, що пігулки Віагри вбивають репродуктивну функцію.

Учені Універстітета Королеви в Белфасті з’ясували, що сперматозоїди під впливом Віагри стають декілька активними. Проте, з їх слів, препарат виступав каталізатором акромосомной реакції, в ході якої сперматозоїди виділяють травний ензим, сприяючий їх проникненню крізь зовнішню стінку яйцеклітини і її заплідненню. У разі ранішого завершення такого процесу запліднення яйцеклітини сперматозоїдами стало б неможливим.

Директор Групи репродуктивної медицини Університету Королеви, Шина Люіс, небезпідставно вважає результат дослідження за більш ніж сумнівний. Із слів представника "Пфайзер", це дослідження було проведене одного разу і в пробірці, а не справжніх пацієнтах. Пігулка Віагри посприяла стати батьками багатьом чоловікам і зберегла фертильність чоловіків, що переживають еректильну дисфункцію.