Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Віагра, Сіаліс і Левітра

Пігулки Віагри, Сіаліса або Левітри показані за півгодини-годину до передбачуваного статевого акту. Само-собой препарати розрізняються між собою, і знати ці відмінності необхідно.

Віагра

Віагра - одне з "найдоросліших" ліків цієї групи, оскільки вона присутня на фармаринке з 1998 року. За цей час Віагра встигла допомогти мільйонам чоловік і зібрала найпозитивніші відгуки зі всього світла. Препарат приймають приблизно за годину до сексуального контакту. Час дії препарату складе близько 4 годин. Вірогідність настання побічних ефектів після прийому декілька вище порівняно з "молодшими" пігулками Сиалісом і Леітрой. Вживання жирної їжі перед прийомом пігулки Віагри небажано, оскільки вірогідне зниження ефективності ліків.

Левітра

Левітру зазвичай приймають за 15-20 хвилин до статевого акту. Пігулка Льовітри діє декілька довше за Віагру, а побічні ефекти після вживання виникають рідше.

Сіаліс

Прийом пігулки Сіаліса повинен здійснитися за 30 хвилин до статевого акту. Вживання жирної їжі на його властивостях ніяк не відбивається. Сиаліс діє в течії 36 годин, що дає можливим бути готовим до сексу всі вихідні. Його так і називають - "таблетка вихідного дня".