Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Невидима епідемія

Підрахувати навіть зразкове число чоловіків, які страждають порушенням ерекції дуже непросто. Основною причиною цьому служить те, що більшість людей не готова говорити про такого роду проблемах зі своїми сім’ями або друзями, а вже тим більше з незнайомими людьми, що займаються складанням статистики. Не дивлячись на це неважко зрозуміти, що імпотенція вельми і вельми поширена.

Американський вчений Альфред Кинзі, що узявся досліджувати чоловічу сексуальність ще в 50-х роках, з’ясував, що імпотенція розповсюджується з віком. Його дослідження показують, що з тих чоловіків, які страждають імпотенцією 2%, - чоловіки, що не досягли сороколетнего віку, 10% - від сорока до п’ятдесяти років, 20% - від пятідесяті- до шістдесятирічного віку і 30% - від шістдесяти. Опісля майже півстоліття ці відомості підтвердило Массачусетське дослідження, направлене на вивчення старіння організму чоловіка. Таке широкомасштабне дослідження продемонструвало, що імпотенція поширена набагато сильніше, ніж вважав А. Кинзі та інші.

В ході Массачусетського дослідження, яке проводили з 1987 по 1992 рік, було обстежено 1290 представників чоловічої статі з Бостона і його околиць. Спостережуваним були запропоновані ряд медичних тестів, направлених на те, щоб встановити їх статеву активність і дізнатися про різні факти з їх життя, які могли б так чи інакше вплинути на сексуальне життя. Це дослідження пролило світло на наступні факти:

- Імпотенція дуже сильно поширена серед чоловіків літнього віку. Близько 40% представників чоловічої статі стикаються з проблемою еректильної дисфункції.Тих, кому від п’ятдесяти до шістдесяти, 48%. У чоловіків старше за сімдесят років імпотенція зустрічається в 70% випадків.

- Яскраво-виражені порушення статевої функції з віком виявляються набагато частіше, причому випадки повної імпотенції зустрічаються у 5% чоловіків, що не досягли п’ятидесятирічного віку. У чоловіків старшої вікової групи - 15%.

- Чоловіки, які прібегуют до медикаментозного лікування, страждають повною імпотенцією набагато частіше.

- Куріння тютюну, особливо за наявності яких-небудь захворювань, сильно підвищує ризик зіткнутися з еректильною дисфункцією.

- Психологічні тести показали, що чоловіки, так або інакше схильні до гніву, схильні до захворювання набагато частіше, ніж ті, чий характер спокійніший.

- Серед осіб, схильних до депресії, 90% схильні до порушення ерекції.

- Порушення ерекції зустрічається у 52% чоловіків, а це говорить про те, що імпотенція надзвичайно широко поширена.