Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Віагра і запобігання імпотенції

Ряд фахівців-урологів говорить про прийом Віагри як про спосіб запобігання можливим проблемам з ерекцією. За підсумками досліджень професора урології доктора І. Голдштейна з’ясувалося, що неосозоснанниє ерекції, що виникають під час сну, грають важливу роль в підтримці еректівних функцій. Для того, щоб органи нормально функціонували, до них поступає кров, насичена киснем і живильними речовинами. Під час ерекції притока крові до статевого органу посилюється, і це робить на нього сприятливий вплив.

Чим чоловік старший, тим рідше у нього трапляється ерекція вночі уві сні. Само-собой, що більшість чоловіків залишають це без уваги або просто не помічають. Результати досліджень доктора Голдштейна говорять про те, що чоловіки, у яких нічна ерекція виникає частіше, страждають порушеннями статевої функції в зрілішому віці. Професор загострив увагу на тому, що унаслідок прийому Віагри число таких ерекцій збільшується.

Таким чином цей препарат може послужити превентивним лікуванням імпотенції, тобто попередить розлад до його прояву. Є люди, що приймають нітрогліцерин для запобігання нападам стенокардії. Приблизно у такому ключі можна говорити і про Віагру і порушення ерекції.

Запобігти прийдешнім статевим розладам не першорядне завдання Віагри, і все вищесказане є теорією. Покупка Віагри як "вітамінки" для того, щоб забезпечити себе від вірогідних недуг в майбутньому, не зовсім виправдана всвязі з дорожнечею цього препарату. Так або інакше, регулярне вживання Віагри може запобігти появі статевих розладів у чоловіків з незначними порушеннями ерекції.