Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Віагра і посилення ерекції

Якщо чоловік здатний досягти 100% ерекцій без ліків, Віагра не зможе зробити її 110%. Але, в тому випадку, якщо її якість складає 90%, Віагра напевно допоможе досягти 100% якостей.

Ступінь ерекції і дія Віагри визначається особистими сприйняттями і побажаннями чоловіка. Один чоловік радітиме такій ерекції, інший же злякається імпотенції і кинеться до докторів і ліків. Якщо по якихось причинах чоловік незадоволений своєю ерекцією, Віагра прийде на допомогу.

Деякі чоловіки задоволені тим, що під час сексуального контакту їм вдається досягти ерекції хоч би один раз, а іншим буде мало і трьох статевих актів, що відбулися.

В ході ряду медичні спостереження було відмічено, що у тих, хто приймав Віагру, подальші ерекції (після першої) качественне, чим у чоловіків, які Віагру не приймають. Спостережувані пацієнти розповідали, що під час першої ерекції ефект Віагри практично непомітний, тоді як подальші одна-две ерекції були такі якісні, що це не могло залишитися непоміченим.

Віагра відкриє вам широкі простори сексуальної близькості буквально за одну ніч. Для когось цілком нормально еякуліровать до трьох разів за одну ніч, а хтось здатний на те ж саме, але лише кілька разів в році. У випадку, якщо чоловік, еякулірующий по три рази за ніч, виявив, що по якихось причинах це йому не вдається, то слід подумати про те, щоб купити Віагру.