Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Механізм виникнення ерекції

Статевий член складається з трьох частин: кореня, головки і тіла. Ерекція виникає в результаті притоки крові в запалі (кавернозні) тіла статевого члена, який здійснюється за допомогою парних тильних артерій. Нерви і артерії розташовані з боків від центральної глибокої тильної вени, куди впадає безліч вен, що огинають статевий член. Корінь статевого члена фіксується до тазових кісток і передньої черевної стінки за допомогою м’язів.

Запалі тіла складаються з осередків, утворених перегородками із сполучної тканини і гладкою мускулатурою. У розслабленому членові малі артерії, які впадають в осередки запалих тіл, звужені унаслідок напруги м’язових волокон. Саме тому кров не поступає в запалі тіла, і член знаходиться в стані розслаблення. Виходить, коли член розслаблений, тоді як судини, що знаходяться усередині нього, напружені. Ерекція, у свою чергу, наступає, коли ці судини розслаблені. Під час сексуальної стимуляції мозок посилає сигнали нервовим закінченням, що знаходяться на статевому членові, що приводять до розширення дрібних артерій.

Роль другого, не менш важливого "пристрою", призначеного для досягнення ерекції, виконує венозна дренажна система. Вени - це судини, що забезпечують відтік крові від якого-небудь органу людського організму. Для того, щоб кров, що підтримує ерекцію, не відтікала від статевого члена, існує вено-запірательний механізм, блокуючий відтік крові під час сексуальної стимуляції.

Отже, тепер ми знаємо, як працює механізм виникнення ерекції. Він забезпечується сексуальною стимуляцією, передачею імпульсів головного мозку нернвим закінченням статевого члена, розслабленням м’язових волокон в стінках дрібних артерій запалих тіл і блокуванням венозного відтоку крові.

При неправильному функціонуванні кровоносних судин або нервів, що беруть участь в розвитку ерекції, чоловік не може досягти ерекції і підтримати її. Це явище називається еректильною дисфункцією.