Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Імпотенція і еректильна дисфункція

Імпотенція (лат. impotentia - слабкість) - відсутність ерекції статевого члена у чоловіків, що приводить до неможливості проведення статевого акту. Мабуть, охарактеризувати останню стадію порушення ерекції точніше нікуди. У досить тривалий період часу цей діагноз ставився практично всім чоловікам, які скаржилися на силу ерекції статевого члена і її тривалості. Робилося це не дивлячись на те, що у багатьох спостережуваних пацієнтів ерекція зберігалася, але її було недостатньо для проведення повноцінного статевого акту.

Само-собой, наслідком не зовсім вірних діагнозів було неповноцінне лікування. Насправді ж, результати соціологічних досліджень показують, кількість чоловіків, страждаючих порушенням ерекції набагато більше, ніж чоловіків, у яких вона повністю відсутня. Це привело до того, що на з’їзді різних фахівців, чоловічих статевих проблем, що займаються лікуванням, з’явився термін - "еректильна дисфункція". В наші дні в різних наукових виданнях слово "імпотенція" практично не зустрічається.

Еректильна дисфункція є більш ємким поняттям, ніж імпотенція, яка є лише крайнім ступенем її (еректильною діфункциі) розвитку. Під еректильною дисфункцією розуміють явище паталогичеського характеру, яке характеризується зниженням якості ерекції, що приводить до нездатності провести повноцінний статевий акт. Проблема еректильної дисфункції має вельми делікатний характер, і далеко не кожен чоловік піде на те, щоб обговорювати її з іншими людьми. Крім того, багато чоловіків так чи інакше задоволено своїм статевим життям і вважають себе за здорових, не дивлячись на порушення ерекції. Саме тому незліченна безліч різних соціологічних і медичних досліджень не дає точної відповіді на вишепоставленний питання. Дослідження поширеності еректильних дисфункцій продовжуються на сьогоднішній день і постійно оновлюються.