Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Речовини, що негативно впливають на потенцію

Існує безліч різних речовин, що роблять вплив на чоловічу потенцію. Ми розповімо про поширені медикаменти і психотропні речовини, таких як нікотин, алкоголь і наркотики.

Лікарські препарати. Еректильна дисфункція - дуже рідкісний побічний ефект при прийомі лікарських препаратів. Найчастіше порушення ерекції зустрічається при прийомі нейролептіков, які використовують в своїй практиці психіатри. Нейролептіки при тривалому прийомі здатні впливати на рухові центри головного мозку, проводячи зміни в нім, чт опріводіт до небезпеки виникнення паркінсонізму. Такий стан, схожий на хворобу Паркінсона, приводить до еректильної дисфункції. Як вже мовилося, деякі речовини для лікування гіпертонії можуть так само робити негативний вплив на механізми виникнення ерекції, зокрема "Адельфан", "Клофелін" і "Крістепін". такі речовини роблять вплив на нервові закінчення результатом чого може стати порушення ерекції. Позитивним моментом є те, що в даний час такі лікарські засоби практично не використовуються. Прийом препаратів, дія яких направлена на лікування виразкової хвороби шлунку з групи блокаторов Н2-рецепторов гістаміну (наприклад "Циметидин", приводить до зміни концентрації чоловічих гормонів в тілі людини, що спричиняє за собою порушення ерекції.

Нікотин є найбільш небезпечною речовиною, яка містить тютюновий дим. Звуження дрібних судин, в число яких входять і судини статевого члена, - основна патологічна дія нікотину. Так нікотин сприяє виникненню атеросклерозу, який приводить до закупорки і підвищеної ламкості судин. В більшості випадків атеросклероз атакує судини серця і головного мозку, що може послужити причиною інсультів і інфаркту міокарду. Зрозуміло, що вже це робить неможливим нормальне статеве життя. Звуження або повна закупорка судин найчастіше ведуть до розвитку повної імпотенції.

Алкоголь в невеликих дозах надає стимулюючу дію на ЦНС людини, але зловживання їм є основним чинником риски в розвитку еректильної дисфункції в нашій країні. Порушення функцій печінки є наслідком вживання алкоголю і служить причиною порушення обміну чоловічих гормонів, які мають величезне значення для нормальної статевої функції.

Наркотичні препарати - одна з найпоширеніших проблем сучасності. Наркотики не роблять безпосередній вплив на механізми виникнення ерекції. Депресія, що виникає з наркотичної залежності, є служить загальним механізмом розвитку імпотенції. Найчастіше зустрічається вживання нєїн’єкционних наркотиків, таких як маріхуанна, гашиш, амфетаміни, кокаїн, діетіламід лізергинової кислоти (LSD). Наслідком прийому таких препаратів є таке захворювання нервової системи як токсична полінейропатія, яка може привести до порушення ерекції унаслідок порушення іннеровациі статевого члена. У випадку з ін’єкційними наркотиками, такими як героїн, морфій і ін., розвиток токсичної полінейропатії так само характерний. Окрім цього внутрішньовенне вживання наркотиків чревате ризиком зараження ВІЧ і вірусними гепатитами.