Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Сиаліс

Клінічно доведена ефективність і безпека при будь-якій етіології і ступені тяжкості еректильної дисфункції. Тривалість дії до 36 годин - повернення до природного сексуального життя. Ефект виявляється тільки у відповідь на сексуальну стимуляцію. Ефект не залежить від їжі - немає необхідності міняти звичний спосіб життя.

Всмоктування.

Після вживання тадалафіл швидко всмоктується. Середня максимальна концентрація (Cmax) в плазмі досягається в середньому через 2 години після вживання.

Швидкість і ступінь всмоктування тадалафіла не залежать від їжі, тому препарат Сіаліс можна приймати незалежно від їжі. Час прийому (вранці або увечері) не мав клінічно значущого ефекту на швидкість і ступінь всмоктування.

Фармакокінетика тадалафіла у здорових осіб лінійна відносно часу і дози. У діапазоні доз від 2.5 до 20 міліграма площа під кривою "концентрація-час (AUC)" збільшується пропорційно дозі. Рівноважні концентрації в плазмі досягаються протягом 5 днів при прийомі препарату один раз в добу.

Фармакокінетика тадалафіла у пацієнтів з порушенням функції ерекції аналогічна фармакокінетиці препарату у осіб без порушення функції ерекції.

Спосіб застосування і дози.

Для вживання.

Застосування у чоловіків середнього віку.

Рекомендована доза препарату Сиаліс складає 20 міліграм. Сіаліс приймають перед передбачуваною сексуальною активністю незалежно від їжі. Препарат слід приймати як мінімум за 16 хвилин до передбачуваної сексуальної активності.

Пацієнти можуть здійснювати спробу статевого акту у будь-який час протягом 36 годин після прийому препарату для того, щоб встановити оптимальний час відповіді на прийом препарату.

Максимальна рекомендована частота прийому - один раз в добу.

Застосування у немолодих чоловіків.

Для немолодих пацієнтів спеціальний підбір дози Сиаліса не потрібний. Рекомендації по прийому, вказані в розділі "Застосування у чоловіків середнього віку" застосовні і для немолодих пацієнтів.

Застосування у чоловіків з порушеною функцією нирок і печінки.

Для пацієнтів з порушеною функцією нирок (кліренс креатину 30 мл/мін) і печінки спеціального підбору дози не потрібний.

Особливі вказівки.

Сексуальна активність має потенційний ризик для пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями. Тому лікування еректильної дисфункції, зокрема з використанням препарату Сіаліс, не слід проводити у чоловіків з такими захворюваннями серця, при яких сексуальна активність не рекомендована.

Слід враховувати потенційний ризик ускладнень при сексуальній активності у пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями:
інфаркт міокарду протягом останніх 90 днів
нестабільна стенокардія або стенокардія, що виникає під час статевого акту
серцева недостатність класу 2 і вище по NYHA, що розвинулася протягом останніх 6 місяців
неконтрольовані порушення серцевого ритму, гіпотонія (з ПЕКЛО < 90/50 мм рт. ст.) або неконтрольована артеріальна гіпертензія
інсульт, перенесений протягом останніх 6 місяців

Вплив на здатність управління автомобілем і роботу з механізмами.

Спеціальних розпоряджень немає.