Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Віагра у Європі

Пройшло більше десяти років з моменту появи Віагри на ринку Євросоюзу. З тих пір цей препарат став настільки відомим, що купити Віагру на чорному ринку було складніше, ніж важкі наркотики.

Відома на весь світ Віагра з’явилася волею випадку. Американський фармацевтичний гігант Pfizer провів клінічні дослідження новітнього препарату, дія якого направлена на лікування серцево-судинних захворювань. Належного результату ці дослідження не дали, але у пацієнтів-чоловіків виявився цікавий "побічний" ефект - нормальна ерекція. У їх числі були і ті, хто не хотів повертати ліки по закінченню соку випробувань. Треба віддати належне фахівцям Pfizer, які звернули увагу на такий цікавий ефект, що привело до подальших розробок і появи Віагри в продажах. З моменту, коли в 60-х роках минулого століття були винайдені протизаплідні пігулки, відкриття Віагри стало революційним області хімії і фармацевтики. Віагра, як ніяке інший засіб, відмінно допомогло людині зробити його сексуальне життя набагато якісний.

Весной 1998 року Віагра з’явилася у продажу на ринку Сполучених Штатів Америки. Зрозуміло, що незабаром чудові властивості блакитної пігулки сталі відомі і за кордоном. Опісля шість місяців, у вересні того ж року, Єврокомісія дає дозвіл на продаж Віагри в країнах Євросоюзу. Річний оборот від продажу "Віагри" складає більше мільярда євро. Наприклад, в 2007 році оборот досяг відмітки в 1,1 мільярди євро. Виходячи з офіційних відомостей, за десятіє до Віагри звернулося більше 35 мільйонів чоловік в 120 державах. Про справжні цифри залишається лише здогадуватися, оскільки така статистика не враховує продажу ліків на "чорному ринку".

У деяких країнах, наприклад, в Германії, Віагра відпускається в аптеці тільки по рецепту від лікаря. Багато медикаментів хворому оплачують страхові компанії. Для того, щоб купити Віагру, зазвичай доводиться платити самому. За словами страховиків, лікар не може визначити напевно, чи є пацієнта проблеми з потенцією або це лише зловживання препаратом. Насправді далеко не кожен чоловік, що потребує Віагри, здатний справитися з незручністю і звернутися за рецептом до доктора. За статистикою в Германії таких чоловіків від 4 до 8 мільйонів. Всвязі з цим в Европа оповита нелегальними продажами цих ліків, зокрема через інтернет. Внаслідок цього німецька медицина не рекомендує купувати Віагру в мережі, оскільки цей препарат часто підроблюється.

Об’єднання аптекарів Німеччини провело ряд тестів в отошенії продажів і покупки Віагри в мережі інтернет. З’ясувалося, що близько 60% замовленого в мережі товару - підробка. У оригінальних пігулках міститься в два рази більше речовини, що діє, чим у фальсифікованому товарі. Не дивлячись на застереження лікарів, чорний ринок процвітає, і купити Віагру нелегальним шляхом в Европе по колишньому не складає труднощів. Що потребує ліків просто спокушається анонімністю і низькою ціною. Погодитеся, вагомі аргументи. Продаж фальшивої Віагри - прибутковий бізнес. Для порівняння, вартість одного кілограма підробленої Віагри коштує близько 65 тисяч євро, тоді як кілограм героїну - 50 тис євро, а марихуана близько 8 тисяч.

Віагра - найпопулярніший засіб, дія якого направлена на підвищення потенції, але не дивлячись на це Віагра випробовує найсерйознішу конкуренцію. Наприклад, в тій же Німеччині лідируючу позицію на ринку ліків для боротьби з еректильною дисфункцією займає препарат компанії Eli Lilli Сиаліс. Окрім нього препарат Левітра корпорації Bayer також продається з великим успіхом.

© viagra-store.ru