Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Цікаві факти про Віагру

Лікарі цфатськой лікарні "Зів", зневірившись врятувати життя новонародженій дівчинці, удалися до незвичайного методу лікування і не помилилися. У дівчинки була природжена аномалія - синдром підвищеного легеневого тиску. У дітей, що з’явився на світло з таким синдромом, сильно утруднено дихання, і в 30% випадків вірогідний украй сумний результат. Виникнення синдрому відбувається в материнській утробі.

На думку лікарів причиною йому служить кисневе голодування плоду. Всвязі з тим, що з моменту народження дитина майже не могла самостійно дихати, йому було потрібно апарат для штучної вентиляції легенів. Пройшли три тижні безуспішних спроб врятувати дівчинку стандартними методами лікування, після чого лікарі ухвалили рішення звернутися в міністерство охорони здоров’я для отримання дозволу застосувати Віагру.

Глава відділення інтенсивної терапії цфатськой лікарні "Зів" пояснив, що Віагра, з її судинорозширювальною здатністю, допомогла розширити легеневі судини хворої дитини, і, тим самим, врятувала їй життя. Дитина опинилася поза небезпекою, і годується від материнських грудей.

Ще один цікавий ефект, який викликав відомий препарат для лікування еректильної дисфункції, - Віагра, виявили учені Стендсфордського університету. Виявилось, що при вживанні Віагри підвищується витривалість організму у високогірних умовах. Були проведені ряд випробувань на велотренажерах, в якому брали участь спортсмени-велосипедисти.

За декілька хвилин до заїзду десять спортсменів прийняли по пігулці Віагри, останнім дали плацебо. Висота в 3900 м над рівнем морить, шестикілометрова дистанція і розряджений кисень стали умовами, в яких проводилися випробування. Під кінець випробувань виявилось, що чотири з десяти добровольців, які прийняли Віагру, поліпшили свої результати на 39% справившись з дистанцією набагато простіше звичайного.

На той момент учені не були готові дати пояснення причині, по якій лише четверо учасників змогло поліпшити свій результат, які, як виявилось, справлялися з умовами високогір’я дещо гірше за останніх. Віагра не надавала дії на спортсменів під час їзди на висоті, близькій до рівня морить. Появи ерекції у учасників також не спостерігалися.

Між іншим, результати, проведені Віагрою у високогірних умовах не стали неожіданниї. Недавно Віагра дістала схвалення, як ліки, направлені на боротьбу з легеневою гіпертензією, яка може виникнути при браку кисню. Судини легенів звужуються, що дає на серці додаткове навантаження. Це не може не впливати на спортивні досягнення. Віагра ж розширює судини, і негативний ефект просто нівелюється.