Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Віагра і стосунки

Поява Віагри у продажу послужила причиною виникнення ряду суперечностей між самими різними фахівцями: соціологами, психологами, сексопатологіями і ін. Одна частина вважала, що придбання Віагри може нашкодити міжстатевим стосункам, інша, навпаки, затверджувала про користь препарату.

На думку перших, головним чинником міцних статевих стосунків є не нормальна ерекція, а присутність в них взаєморозуміння, теплоти і відчуття упевненості в партнерові. Вони стверджують, що покупка Віагри може ввести пару в оману, що з появою нормальної ерекції всі проблеми будуть вирішені; тим часом, психологічна проблема залишиться.

Інша половина вважає, що Віагра є не тільки високоефективним засобом для підвищення потенції, але і відмінним способом підвищення чоловічої самооцінки, що не може не внести свіжість до сексуального життя давніх партнерів. З моменту прийому пігулки до виникнення нормальної ерекції проходить близько години. За цей час пара може влаштувати собі чудову прелюдію, тим самим повернутися до того, що, можливо, давно втратило для неї минуле значення.

Американські біологи провели ряд досліджень в університеті Віськонсина-медіссона і з’ясували, що Віагра, окрім її основних властивостей, вносить до стосунків чималу порцію романтики і спонукає чоловіків закохуватися. Під час статевого акту головний мозок виробляє окситоцин, який називають гормоном любові. Завдяки ньому прокидаються романтичні відчуття і відчуття, які роблять стосунки між чоловіком і жінкою міцніше. Віагра чудово сприяє виробленню цього самого гормону.

Пік вироблення окситоцину в головному мозку чоловіка і жінки доводиться на час оргазму. Білок, який міститься у Віагрі, знижує обмеження механізму вироблення гормону любові. Об’єм окситоцину при звичайному сексуальному контакті в три рази менше, ніж об’єм, що виробляється під впливом білка, що міститься в пігулці Віагри. Не дивлячись на це закоханим жінкам не варто поспішати і кидатися підсипати Віагру в їжу і напої предмету обожнювання. Щоб викликати любов, чарівної пігулки швидше за все буде недостатньо. Гормон любові виробляється тільки природним чином - під час статевого акту. Віагра лише виступить каталізатором посилення ефекту.

Професор М. Джексон, що стоїть на чолі даних досліджень, пояснює, що препарати для боротьби з еректильною дисфункцією випадкової ерекції не викликають. а лише допомагають організму реагувати на сексуальне збудження. Те ж саме відбувається у випадку з окситоцином. Сама по собі Віагра не стане причиною його виділення, а тільки підсилить його об’єми під час сексуального контакту. Віагра - прекрасний подарунок, який укріпить сексуальні взаємини між партнерами. Завдяки ній розмови про еректильні дисфункції перестали бути таємними, і сьогодні купити Віагру можна практично в будь-якій аптеці або онлайн магазині.