Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Боротьба з еректильною дисфункцією

До яких тільки способам лікування не вдавалися ескулапи різних часів і народів. Пороша з сушених пенісів разних тварин, усілякі еротичні мазі і крему, вживання сирих яєчок молодих телят і багато що інше! Дивно, але деякі з них застосовуються і сьогодні. Втім не будемо про екзотику.

Поговоримо про сучасні способи боротьби з сексуальними розладами. На сьогоднішній день їх можна розділити на дві групи: консервативні заходи і хірургічне втручання. До консервативних методів відносять психотерапію, реабілітацію сексопатології, застосування різних лікарських засобів (наприклад Віагри, Сиаліса і Льовітри) і механічні пристосування для досягнення і поліпшення ерекції.

Основу таких пристроїв складають присмоктуючі пристрої з нехитрим принципом дії: на пеніс одягається пластикова прозора колба, з якої за допомогою насоса відкачується повітря, внаслідок чого притока крові до статевого члена посилюється. Возитися зі всіма цими рарітенимі пристосуваннями перед самим інтимним процесом... Втім, ви самі все розумієте. На що тільки не йде людина, щоб поліпшити якість свого статевого життя.

Основні хірургічні способи лікування діляться на три категорії:

1. Операції на судинах статевого члена. Вони направлені на відновлення нормального кровообігу в статевому членові. У молодих людей, що перенесли травму тазових кісток з пошкодженням судин, ведучих до статевого члена, такі операції особливо ефективні. Їх виконують судинні хірурги.

2. Операції по усуненню викривлень статевого члена, які виконуються косметичними хірургами і урологами. Такі операції мають широке розповсюдження, оскільки кривизна статевого члена може бути усунена лише шляхом хірургічного втручання.

3. Операції по протезуванню запалих тіл статевого члена. Вони знаходять своє застосування у людей, страждаючих грубим фіброзом запалих тіл унаслідок запалення або перенесеної травми.

Отже, тепер ми знаємо про різноманіття способів боротьби з еректильною дисфункцією, але жоден з вищеперелічених способів по своїй доступності, зручності, безпеці і ефективності не зможе конкурувати з препаратами типу "Віагри".