Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Вибираємо дженерік

Вибираємо дженерік: основні відмінності віагри, левітри і сиаліса

Коли мова заходить про препарати для лікування еректильної дисфункції, найчастіше питання полягає в тому, яке ж саме ліки вибрати.

Дійсно, механізм дії у Левітри, Віагри і Сиаліса практично однаковий, протипоказання одні і ті ж, побічні ефекти теж схожі. Так на чому ж зупинитися?

Давайте розбиратися.

Перш за все, визначитеся, для чого вам потрібний препарат, і в якій обстановці ви плануєте його використовувати.

Чи необхідне вам лікування або ви тільки хочете застрахуватися від безглуздої випадковості, а може бути - добре провести вихідні? Чи плануєте ви романтична вечеря або вам просто хочеться опинитися на висоті, виконуючи подружній борг?

Якщо вам потрібна "страховка про всяк випадок", краще запастися Левітрой: це самий швидкодіючий препарат в групі. Відчувши себе невпевнено, ви можете прийняти пігулку, відвести 10-15 хвилин, за які вона починає діяти, на попередні ласки і далі вже не відволікатися на сторонні питання.

Вона ж хороша в ситуації романтичної вечері: Левітра не змінює свою дію у поєднанні з алкоголем і жирною їжею.

А якщо планується провести активні вихідні, особливо за містом, то до місця опиниться Сиаліс: його ефект розвивається протягом відносного тривалого часу: від півгодини до півтора годин, але і тримається в течію від однієї доби до 36 годин.

Віагра ж за швидкістю настання ефекту знаходиться між Левітрой і Сиалісом, її добре використовувати як планову терапію: дія наступає протягом півгодини-година після прийому.

Але якщо ви постійно водите машину, або працюєте дизайнером, або займаєтеся іншою діяльністю, де важливе точне розрізнення квітів, віднесіться до Віагри з обережністю: вона єдина серед препаратів для лікування еректильної дисфункції здатна змінити цветовоспріятіє, забарвивши всі навколишні предмети блакитним.

Далі обов’язково візьміть до уваги своє здоров’я.

Якщо ви час від часу приймаєте нітрогліцерин, майте на увазі: користуватися їм можна тільки коли після прийому Левітри, Віагри або Сиаліса пройшов час, що дорівнює триразовому періоду напіввиведення препарату. Для Левітри (варденафіл) період напіввиведення - 4-5 годин, для Віагри (Силденафіл) - 3-5 годин, для Сиаліса (тадалафіл) - 17,5 годин.

Отже не варто ризикувати, користуючись Сиалісом, якщо у вас є серцево-судинні захворювання. Адже у разі серцевого нападу ви не зможете прийняти нітрогліцерин протягом більш ніж двох діб (52 годин!) з моменту прийому Сиаліса.

Якщо ви страждаєте цукровим діабетом, або перенесли простатектомію, краще вибрати Левітру - цей препарат володіє найбільшою активністю. Причому бажано відразу починати з дозування в 20 міліграм.

Левітру також можна використовувати, якщо ви вже пробували Віагру, але визнали її недостатньо ефективною. У 62% пацієнтів, резистентних у Віагрі, дія Левітри не викликала нарікань.

Віагра Софт і Сиаліс Cофт.

На цих препаратах слід зупинитися окремо.

Принципова відмінність софт-препаратов від звичайних пігулок полягає в тому, що вони не вживаються, а розсмоктуються під мовою. Таким чином, речовина, що діє, поступає в кровотік, минувши шлунково-кишковий тракт.

Це дозволяє використовувати Віагру Софтвер і Сиаліс Софтвер у поєднанні з жирною їжею і алкоголем (які, як відомо, уповільнює всмоктування традиційних форм цих ліків).

Віагра Софтвер і Сиаліс софтвер починають діяти приблизно з тією ж швидкістю, що і Левітра. А ось на термін дії препарату його форма введення не впливає, тому тривалість ефекту Віагри Софтвер і Сиаліса Софтвер не відрізняється від звичайної Віагри або Сиаліса.

Це потрібно мати на увазі, якщо ви користуєтеся препаратами на основі нітрогліцерину - з ним Віагра Софтвер і Сиаліс Софтвер так само не поєднуються, як і традиційні форми препаратів для лікування еректильної дисфункції.

Але що ми всі про чоловіків, та про чоловіків?

На сучасному світі у жінки теж є можливість поклопотатися про власний оргазм. Для пані існує спеціальна форма лікарського препарату - Жіноча Віагра, яка допоможе повернути радість повноцінного життя.

При прийомі жіночої Віагри потрібно пам’ятати про можливе порушення колірного сприйняття і несумісності цього препарату з нітрогліцерином.

Так само як і чоловічий аналог, жіноча Віагра повільніше всмоктується і повільніше діє у поєднанні з жирною їжею, це потрібно мати на увазі у відповідних ситуаціях.

Вибрати відповідний дженерік

Сучасна фармакологія надає багатий вибір препаратів для лікування еректильної дисфункції. При цьому говорити про те, що якісь ліки кращі, а якесь гірше - не дуже розумно.

Кожне з них ідеально для якоїсь конкретної ситуації. Тепер і ви знаєте, як вибрати потрібний препарат.