Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Засоби підвищення потенції і сімейне благополуччя

Якось я почула фразу, кинуту відомим колись ловеласом: «Коли я став імпотентом, мені стало набагато легше!» І подумала: чому імпотентам легше? І, головне, в чому? Напевно, легше стало тому, що самому говорить. Адже назвавшись імпотентом, не треба доводити свою спроможність як чоловіки. На щастя, переважна більшість чоловіків підвищення потенції і проблеми, пов’язані з нею, дуже навіть хвилюють.

Відомо, що порушеннями потенції (еректильними дисфункціями) страждає майже половина дорослого чоловічого населення. Сексології, соціальні психологи стійко дотримуються думки, що в більшості випадків розлучення - це відчайдушна крапка в стосунках, де подружжя не задоволене своїм сексуальним життям і не можуть змінити ситуацію, що створилася. Ну, а психотерапевти, відзначають глибокі депресивні стани пацієнтів, прімерівших на себе «звання» імпотента. Враховуючи значущість чоловічої сили, засоби підвищення потенції завжди були в центрі уваги, починаючи від знахарок, що виготовляли відповідне зілля, закінчуючи сучасними науковими центрами і фармацевтичною промисловістю всього світу.

Що говорити, чоловікам і їх генетичному апарату доводиться випробовувати на собі несприятливі чинники спадковості, екології, стресів, наслідків хворого способу життя. Якщо в 20 років про це ще не замислюєшся, то в 40 вже стикаєшся з тим, що підвищення потенції потрібне зараз, щоб зберегти сім’ю і високе звання чоловіка. Почати вести здоровий спосіб життя можна в будь-якому віці. Але результат цей виявиться не відразу. Логічніше сумістити загальне оздоровлення організму з пошуком засобу підвищення потенції. Окрім вже вказаних причин зниження потенції, відома сексологія Г.С.Васильченко звертає увагу ще на дві - вікові зміни і сексуальна конституція. З віковими змінами зрозуміло: вони пов’язані з природними процесами старіння. Під сексуальною конституцією розуміють темперамент. Він ніяк не залежить від віку, стани здоров’я і обуславліваєтся виключно спадковістю. Як же бути тут?

Дуже часто трапляється так, що чоловік, що відчув ослаблення ерекції, прагне піти від вирішення самої проблеми, а задовольняється лише скороченням сексуальної активності, або повним її припиненням. На жаль, полегшення це не приносить, а лише посилює проблему. Прислухайтеся до слів Еріка Берна, американського психолога, який в книзі «Секс в людській любові» пише: «Деякі чоловіки стають імпотентами, тому що перевтомлені перевантаженням; інші - тому, що вони порожні від недовантаження».

Підвищення потенції!

Сьогодні підвищення потенції можливе різними способами: від хірургічних до медикаментозних. На ринку представлені різноманітні засоби підвищення потенції при дисфункціях різного походження. Це і що чудово зарекомендувала себе, популярна вже більше 10 років Віагра, і її гідний продовжувач Сиаліс - препарат, названий “Weekend drug” (ліки на уїкенд) за рекордну тривалість своєї дії, і Левітра - засіб, показаний до застосування навіть хворим цукровим діабетом і після процедури простатектомії.

Звернете увагу і на дженеріки цих препаратів. За своєю суттю дженерік - дешевший аналог існуючого брендового засобу підвищення потенції. За даними ЦМІ «Фармексперт» ринок ліків на 83% складається з дженеріков. Дженеріки є практично у всіх ліків, за винятком препаратів для лікування раки і СНІДУ. Нижча ціна на них пояснюється просто. Фірми-виробники дженеріков не несуть витрат, пов’язаних з розробкою, медичними випробуваннями, рекламою нового продукту, просуванням його на ринку, фактично набуваючи «напівфабрикату», що містить основні лікувальні складові. Адже саме вони впливають на організм, забезпечуючи підвищення потенції, а всілякі добавки виробника дженеріка на перебіг лікувального процесу впливу не надають.

Дженеріки віагри, сиаліса і льовітри не для слабаків, хто готовий відмовитися від своєї чоловічої суті із-за ліні або страху перед «хворобою», махнувши рукою на підвищення потенції. Що думає про себе і своє сімейне благополуччя чоловік, обов’язково знайде можливість познайомитися з цими препаратами і зробити покупку. Тим паче, що «віртуальна аптека» без вихідних і перерв на обід продає засоби підвищення потенції все 365 днів в році. А служба доставки, зберігаючи вашу анонімність, принесе маленьку коробочку щастя в будинок, де в нім так мають потребу двоє.