Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Історія створення Віагри

Розробка Віагри (комерційна назва Силденафіла) є третім найбільшим випадковим досягненням в медицині, після рентгенівських променів і Пеніциліну. Дослідники, що відкрили властивості силденафіла були нагороджені Нобелівською премією в 1998 році. У 1992 році в містечку Пфайзерс Сендвіч (Великобританія) фірма Пфайзер проводила дослідження нового лікарського засобу - цитрату силденафіла, який був створений з метою лікування багатьох проблем з серцем.

Розробники вважали, що цитрату силденафіла послужить підвищенню кровопотока до серцевого м’яза і зниження артеріального тиску. Але в ході досліджень було виявлено, що цитрат силденафіла не особливо впливає на кровообіг в міокарді або на артеріальний тиск. Також виявилося, що деякі учасники експерименту чоловічої статі, не бажають повертати пігулки після закінчення випробувань. У всіх причиною відмови було різке поліпшення еректильної функції. Тому, не дивлячись на неістотний вплив силденафіла на кровообіг в серцевому м’язі, він викликав достатню притоку крові до чоловічих статевих органів.

Учені фармакологічної компанії «Пфайзер» не упустили з уваги таку несподівану властивість цитрату силденафіла і розпізнали в ній хороший засіб для боротьби з еректильною дисфункцією. Так з’явився препарат Віагра, назва з’явилася із з’єднання слів “Vigor” (сила, влада) і Ніагара (Niagara Falls) - наймогутніший водопад в Північній Америці.

Для підтвердження властивостей Віагри з 1993 року проводилися довгі клінічні дослідження, унаслідок чого була доведена висока ефективність і безпека Віагри в боротьбі з еректильною дисфункцією. Врешті-решт, Департамент Сполучених Штатів по лікарських засобах схвалив застосування препарату. Ефективність Віагри випробовували більше 3000 чоловіків різного віку з проблемами ерекції тривалістю до 26 років, викликаними психічними, фізичними або змішаними психічними і фізичними чинниками.

За наслідками цих досліджень доведена ефективність Віагри для відновлення здорової ерекції і поліпшення показників успішних статевих актів у багатьох хворих, серед них, більшість діабетиків, з пошкодженням спинного мозку, іншими супутніми клінічними станами, і пацієнти, що приймають одночасна безліч ліків.