Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Віагра: міфи і факти

Про Віагру сьогодні знають всі. Проте не все ясно і правильно уявляють собі, що таке Віагра, для кого вона призначена і як діє. Ми про цей препарат знаємо все (ну або майже все) і хотіли б ознайомити вас з найбільш поширеними помилками відносно такої популярної у всьому світі речовини силденафіл, що випускається компанією Pfizer під брендом "Віагра".

МІФ: Я не страждаю еректильною дисфункцією, тому що "зриви" трапляються рідко. Тому мені не потрібна ніяка Віагра.

ФАКТ: Навіть якщо проблеми з ерекцією трапляються час від часу, це кваліфікується не інакше як еректильна дисфункція. Більшість чоловіків, страждаючих еректильною дисфункцією, випробовують проблеми з ерекцією в діапазоні 2-5 випадків з 10. Віагра допомагає контролювати гарантовану появу стійкої ерекції незалежно від того, чи трапляються зриви постійно або час від часу. Віагра допомогла 20 мільйонам чоловіків у всьому світі не думати кожного разу про якість ерекції.

МІФ: Я не можу кожного разу утримати ерекцію, але сама ерекція наступає у мене завжди. Мені не потрібна Віагра.

ФАКТ: Віагра призначена як для того, щоб у чоловіка наступила ерекція, так і для того, щоб він міг зберегти її впродовж всього статевого акту. Ще раз повторюємо: більше 20 мільйонів чоловіків у всьому світі користуються Віагрою, щоб не випробовувати проблем ні на початку, ні в процесі статевого акту. Подібна статистика багато що коштує!

МІФ: Еректильна дисфункція - це чисто психологічна проблема.

ФАКТ: Клінічні дослідження показали, що в більшості випадків еректильна дисфункція викликана не психологічними, а фізікальнимі проблемами. Підвищений артеріальний тиск, високий рівень холестерину, сахараний діабет є тими захворюваннями, які можуть спровокувати еректильну дисфункцію. Особливо слід зазначити той ФАКТ, що еректильна дисфункція посилюється курінням, вживанням алкоголю, дією стресів.

МІФ: Мені ніяково говорити з лікарем про еректильну дисфункцію. Та і лікар неохоче йде на цю розмову.

ФАКТ: Еректильна дисфункція - така ж хвороба, як і інші. Лікар зобов’язаний вам допомогти відновити здоров’я і якість життя. Ви не самотні. Пам’ятаєте, що 20 мільйонів чоловіків у всьому світі користуються Віагрою?

МІФ: З еректильною дисфункцією потрібно змиритися.

ФАКТ: Не варто упокорюватися зі своєю слабкістю. Так само як і не варто позбавляти себе задоволень і відчуття повноцінності. Багато чоловіків, зокрема, думають, що еректильна дисфункція приходить як щось-то належне з віком, тим самим вони самі укорочують собі період активного і насиченого сексуального життя. І мало хто вважає, що еректильна дисфункція - це проблема із здоров’ям, яку можна і потрібно лікувати. Віагра ефективно допомагає більшості чоловіків знов знайти себе.

МІФ: Якщо я вип’ю пігулку, у мене відразу ж наступить ерекція.

ФАКТ: Це не так. Для того, щоб Віагра подіяла, потрібна природна сексуальна стимуляція: поцілунки, дотики, ласки. В процесі подібної прелюдії Віагра підсилює притоку крові до статевого члена, обумовлюючи природний процес виникнення ерекції.

МІФ: Віагра ефективна тільки для чоловіків з серйозними проблемами.

ФАКТ: Ні, це помилка. Віагра ефективно допомагає незалежно від причини і ступеня еректильної дисфункції. Навіть ті чоловіки, у яких зриви бувають рідко, вдало використовують Віагру.

МІФ: Віагра призначена для немолодих людей. Так, у мене є проблеми з ерекцією, але приймати Віагру мені ще рано.

ФАКТ: Віагра ефективна для чоловіків в БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ (починаючи з 18 років). Сама по собі проблема еректильної дисфункції у 50% чоловіків зазвичай формується до 40 років. Проте захворювання постійно молодіє. І подібна проблема вже нерідко може торкнутися і молодших людей.

МІФ: Віагра робить секс штучним: моя ерекція - реакція на пігулку, а не відповідь партнерці.

ФАКТ: Немає! Віагра тим і хороша, що вона лише підсилює притоку крові до статевого члена, що, у свою чергу, неможливо без попередньої сексуальної прелюдії або, інакше, сексуальній стимуляції, при якій у Вас є час насолодитися своєю партнеркою.

МІФ: Я спробував Віагру. А вона мені не допомогла.

ФАКТ: Віагру, як і будь-які інші ліки, потрібно приймати, згідно рекомендаціям лікаря. Якщо Віагра не подіяла, це може означати, що Ви не пішли одній з них, наприклад, прийняли дуже низьку дозу, здійснювали недостатню кількість спроб виконати статевий акт або щільну вечерю уповільнив дію пігулки. Лікар, який випише Вам рецепт, ознайомить Вас з рекомендаціями по прийому Віагри. Слідуючи їм, Ви досягнете максимального ефекту. Важливе зауваження: після прийому Віагри ерекція ніколи не наступить, якщо ви не випробовуєте сексуального потягу до партнерки.