Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Різновиди дженеріків віагри

Дженеріки - це препарати, вироблювані за аналогічною технологією, володіють тими ж властивостями, і містять ту ж активну речовину, що і оригінал. У випадку з Віагрою цією речовиною, що діє, є Силденафіл (Sildenafil).

Звідки ж беруться дженеріки і чому ціна на них істотно нижча, ніж на оригінальні ліки? Оригінальний препарат, званий брендом, носить назву, дану йому фірмою, яка вперше в світі почала виробляти його. Американська компанія Pfizer, Силденафіл, що розробила, і що отримала за нього Нобелівську премію, дала звучну назву своїм лікам, що легко запам’ятовується, - Віагра.

На розробку цього препарату пішло 15 років, витрати склали сотні мільйонів доларів. Ліки запатентували. Патент діє 5 років, протягом яких жодна фармацевтична компанія в світі не має права випускати ліки з речовиною Силденафіл, що діє. Далі, для впровадження ліків на фармацевтичний ринок проводилася могутня рекламна компанія, на яку було потрібно величезні матеріальні витрати. Результатом всіх цих дій є дуже висока ціна на препарат. Після 5 років, вже будь-яка фармацевтична компанія має право випускати препарати з речовиною Силденафіл, що діє, але під своєю торговою назвою. І ось такі препарати називаються дженерікамі.

Фірмам, випускаючим дженеріки, вже не треба витрачатися на розробку ліків, секрет у них вже є, залишається виробляти, давати свою красиву назву і рекламувати. Таким чином, ціна препарату виходить істотно нижче, ніж на бренд. Фактично ми купуємо такий же препарат, але дешевше у декілька разів.

Вже третє десятиліття у всьому світі спостерігається зростання споживання саме дженеріків, а не оригіналів. Всі дженеріки проводяться широко відомими фармацевтичними компаніями, проходять строгий контроль на виробництві. Містять в інструкції ту ж інформацію, що і фірмовий засіб.

На даний момент фармацевтичний ринок пропонує наступні дженеріки Віагри, Силденафіл, що містять: Ерасмо, Еректіл, Каверта, Дженагра, Сиагра, Потенціалі, Шуагра, Супервіга, Пенімекс, Конегра, Зенегра, Камагра, Потенцагра.

ЕРАСМО

ЕРАСМО - препарат для лікування еректильної дисфункції виробництва швейцарської компанії «Мефа», що містить по 25, 50 і 100 міліграм Силденафіла. Застосовують за одну годину до статевого акту, запиваючи невеликою кількістю води. Дія препарату починається через 15 хвилин і продовжується протягом 12 годин. Доза препарату, що рекомендується, складає 50 міліграм, по рекомендації лікаря може бути збільшена або зменшена. Приймається не частіше за одне раз на добу.

ЕРЕКТІЛ (СУПЕРВІГА)

ЕРЕКТІЛ і СУПЕРВІГА - препарати для лікування еректильної дисфункції виробництва українських фармацевтичних компаній, містять 25, 50 і 100 міліграм Силденафіла. Застосовується по 1 пігулці в дозуванні 50 міліграм за одну годину до статевого акту, максимальна доза 100 міліграм не частіше за один раз на добу.

КАВЕРТА, СИЛАГРА, ДЖЕНАГРА, СИАГРА, ПОТЕНЦІАЛІ, КАМАГРА, ШУАГРА, ПЕНІМЕКС, КОНЕГРА, ЗЕНЕГРА

Каверта, Силагра, Женагра, Сиагра, Потенціалі, Камагра, Шуагра, Пенімекс, Конегра, Зенегра - абсолютно ідентичні препарати для лікування еректильної дисфункції виробництва Індії. Кожна пігулка будь-якого з цих ліків містить Силденафіл 25, 50 і 100 міліграм. Звичайна доза складає 50 міліграм, застосовується за годину до статевого акту і не частіше за один раз на добу. По рекомендації лікаря дозування може бути збільшена або зменшена. Максимальна добова доза складає 100 міліграм.

ПОТЕНЦАГРА

ПОТЕНЦАГРА - препарат для лікування еректильної дисфункції виробництва білоруської фармацевтичної компанії «Белмедпрепарати». Пігулка містить по 25 і 50 міліграм Силденафіла, застосовується за одну годину до статевого акту. Доза, що рекомендується, складає 50 міліграм. Ті ж дженеріки Віагри випускаються і у вигляді жувальних пігулок.

Давно встановлено, що всі препарати, що підвищують потенцію, є абсолютно безпечними в застосуванні, і рекомендуються чоловікам різного віку як для поліпшення якості сексу у разі неможливості якісно завершити статевий акт, так і у важких випадках стійкої імпотенції. Застосовуються при порушеннях ерекції різного походження.

Механізм дії всіх дженеріков Віагри однаковий

Механізм дії всіх дженеріков Віагри однаковий: за рахунок приливу крові до статевого органу у відповідь на сексуальне збудження, виникає стійка і тривала ерекція, достатня для того, щоб гідно зробити статевий акт і, можливо, не один раз. Після закінчення статевого акту пеніс повертається в розслаблений стан. Все відбувається цілком природно.

Порадившись з лікарем, дані препарати можна приймати тривалий час, при цьому на їх фоні можливе повне лікування еректильної дисфункції. Побічні явища у всіх дженеріков Віагри рідко зустрічаються, носять однаковий характер, помірно виражені і нетривалі за часом. До них відносяться головний біль, приливи, запаморочення, диспепсія, заложенность носа, порушення чіткості зору.

При тривалому застосуванні препаратів, ці явища, якщо вони мали місце, повністю зникають. Їда ніяк не впливає на дію дженеріков Віагри. При прийомі натщесерце дія наступає швидше, а при вживанні дуже жирної їжі повільніше. Вживання алкоголю у великих дозах небажано, оскільки це може привести до збільшення риски побічних ефектів. При лікуванні дженерікамі Віагри не пийте грейпфрутовий сік, який перешкоджає руйнуванню Силденафіла в організмі, що приводять до його накопичення, а внаслідок цього до передозування.

Абсолютно протипоказані подібні препарати особам, страждаючим серцево-судинними захворюваннями і що застосовують для лікування препарати, що містять нітрати, наприклад нітрогліцерин, особам, що мають сильну деформацію статевого члена, а також жінкам і дітям до 16 років. Особам, що приймають ще які те препарати для лікування, необхідно проконсультуватися у лікаря для можливого зменшення дози.

Вихід на ринок дженеріков Віагри по абсолютно доступних цінах дозволив людям з різним рівнем матеріального достатку знов відчути всю красу любовних стосунків і відчути себе справжніми чоловіками. Можливість зробити повноцінний статевий акт є найголовнішою характеристикою чоловічої статі і високо піднімає чоловіка в очах представниць слабкої статі.

«Чоловік має бути сильним», - часто вимовляють жінки, маючи на увазі під поняттям «сильний» здатність зробити якісний статевий акт. І жодна жінка не захоче знаходитися поряд із слабкою людиною, нездібною подарувати їй хороший секс. Останнім часом все частіше за дженеріки Віагру купують абсолютно здорові чоловіки у всьому світі. Препарат позитивно впливає на чоловіче здоров’я в цілому, підвищується настрій і упевненість в собі. Не дарма подібні препарати називають «пігулками радості»!