Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Віагра для жінок

Віагра для жінок

Говорять, що немає холодних жінок, є лише невмілі чоловіки. На жаль, насправді все не так просто. Часто за нездатністю жінки досягти оргазму ховається не тільки "незручність" партнера або психологічні травми, але фізіологічні причини.

Сексуальне збудження у жінок характеризується збільшенням кровотоку в зовнішніх статевих органах, супроводжуваного ерекцією клітора. Остання необхідна для досягнення кліторального оргазму (найпоширеніша форма жіночого екстатичного стану). Отже, при судинних проблемах здібність до сексуального збудження закономірно слабшає, і оргазм стає важкодосяжним.

Звичайно, можна почати перебирати партнерів у пошуках того неповторного, хто зможе нарешті допомогти досягти повного задоволення. Або і зовсім змиритися з тим, що відбувається, вирішивши, що повнота сексуальних відчуттів так і залишиться недоступною.

А можна просто купити Віагру для жінок.

Речовина жіночої Віагри, що діє, - цитрат силденафіла (Sildenafil citrate). Потрапляючи в організм, силденафіл розслабляє гладком’язові клітки судин малого тазу. Це збільшує просвіт судин клітора, вульви, піхви і матки і, як наслідок, підсилює кровообіг в цих органах. Під впливом силденафіла виникає ерекція клітора, посилюється виділення секрету бартолінієвих залоз піхви (того самого «мастила», без якою половою акт відбувається, що називається, «насухо»). В результаті у жінки посилюється гострота відчуттів, оргазм стає досяжним. Легко досяжним!

Жіноча віагра також ефективна і показана жінкам, що перенесли гистеректомію, і пані в періоді пре- і менопаузи поста.

Дія силденафіла розвивається через півгодини-годину після прийому і продовжується протягом 4-5 годин. Потрібно врахувати, що при поєднанні жіночої Віагри з жирною їжею і алкоголем ефект від прийому препарату розвивається повільніше.

Силденафіла цитрат не можна застосовувати одночасно з нітратами, у тому числі і тими, які використовуються у формі аерозоля або у вигляді пластиру. При поєднанні цих препаратів можливе різке зниження артеріального тиску. Саме тому жінкам страждаючим нестабільною стенокардією слід приймати силденафіл обережно. Не рекомендується прийом препарату і протягом напівроку після інфаркту або інсульту, адже сексуальна активність - відчутне навантаження на серцево-судинну систему не тільки для чоловіків, але і для жінок. Тим, хто проводить багато часу за кермом, слід врахувати, що одним з можливих побічних ефектів силденафіла може бути зміна сприйняття кольору. Серед інших побічних ефектів - відчуття «приливу» крові, заложенность носа, запаморочення.

Не слід застосовувати жіночу Віагру підліткам у віці до 18 років.

Жіноча Віагра - це препарат для активних жінок. Цей засіб створений для тих, хто не звик віддаватися на милість природи, а здатний поклопотатися про те, щоб життя було повноцінним незалежно від обставин.

Жіноча Віагра - новинка фармацевтичного ринку, вона ще не представлена в аптечних мережах. Її можна купити в нашій онлайн-аптеці. Спробуйте жіночу Віагру, дозвольте собі всю повноту відчуттів!

© 24hours.org.ua