Магазин дженериків для чоловіків

Гарячі пропозиції для сексуального здоров'я

Купуйте без ризиків

Тільки діючі, ефективні товари з конфіденційною відправкою і післяплатою готівкою на пошті

Кращі ціни

Найменші ціни в Україні на сильні і безпечні торгові марки дженериків.
Більше 8 років

Безкоштовна доставка

Швидкі відправлення з Києва
Новою Поштою і Укрпоштою.
По Києву кур'єром

Позбавлення від імпотенції, і навіть значно більше - Віагра

Віагра
Міжнародна назва: силденафіл

Віагра - ето комерційна назва препарату, який розробляється в Америці компанією Пфайзер. Силагра, Дженагра, Потенціалі, Еректіл - це інші комерційні назви препарату, велика частка яких виготовляється в Індії.

Силденафіл виготовляється у вигляді пігулок по 25, 50 і 100 міліграм. Кожна пігулка містить по 25, 50 і 100 міліграм цитрату силденафіла.

Особливості і механізм дії

Відмітною особливістю віагри при лікування еректильної дисфункції є зручність і прстота застосування. Адже більшість інших засобів припускають введення препарату шляхом ін’єкцій в статевий член або спеціальні медичні процедури. У випадку з силденафілом - це просто прийом однієї пігулки перед планованим контактом. Механізм дії препарату простий - збільшення кількості крові в статевому члені, що допомагає чоловіку спровокувати природну ерекцію. Після статевого контакту статевий член приймає первинний розслаблений стан. Таким чином, силденафіл допомагає привести в дію природні механізми виникнення ерекції. Саме тому препарат користується такою величезною популярністю.

Історія

Відкриття першого похідного препарату силденафіла, який випускався під назвою "Віагра", можна назвати третім "випадковим" в медицині, після відкриття Пеніциліну і рентгена. Всі ці нововведення були удостоєні Нобелівської премії, а в 1998 році цю премію отримали і дослідники "Віагри".

Клінічні дослідження

Згідно проведеним численним дослідженням і експериментам, проведеним на пацієнтах з порушеннями еректильної дисфункції, Віагра володіє високою ефективністю. Але є деякі нюанси... На жаль, на світі ще не придумано препарату, який був би здатний вилікувати всі хвороби. Так і Віагра допомагає багатьом, але не всім. Її застосування дає позитивні результати у хворих з пошкодженням нервів, що йдуть до статевого члена, атеросклерозом або при цукровому діабеті.

Віагра дає прекрасні результати в лікуванні специфічних порушень ерекції, які в немедичних кругах зазвичай називають імпотенцією, - таких станів, коли чоловік не здатний досягти повної ерекції або підтримувати її досить тривалий для досягнення статевого задоволення час. Віагра допоможе.

Не дуже добрих результатів добиваються пацієнти з патологічним венозним дренажем. У будь-якому випадку, необхідна консультація лікаря, який знатиметься на всіх деталях і призначить правильне індивідуальне лікування.

Проте чималий інтерес викликає питання, чи здатна віагра вплинути на сексуальні можливості тих чоловіків, які і без того не скаржаться на ерекцію? Чи може віагра різноманітити їх статеве життя, зробивши пеніс твердіше, час ерекції - довше, а задоволення при оргазмі повніше і насиченіше? Крім того, за останніми даними виявляється, що віагра корисна і жінкам - при прийомі віагри у них посилюється статеве збудження.

Лікарська форма

Пігулки з покритою оболонкою.

Як працює віагра в клінічному розумінні?

Ефективність препарату залежить від причин і ступеня прояву дисфункції ерекції. Якщо мова йде про судинну еректильну дисфункцію, то вірогідність отримання позитивних результатів дуже висока. А ось якщо ми маємо справу з порушеннями у венозному дренажі, результат буде гірше.

Свідчення і застосування

Органічні, психогенні, змішані порушення ерекції, імпотенція, легенева гіпертензія.

Протипоказання

Підвищена чутливість; одночасний прийом донаторов оксиду азоту або нітратів. C обережністю: захворювання серця, фізіологічні і анатомічні деформації статевого члена, серповидно-клітинна анемія, мієлома, лейкоз.

Режим дозування

Вживається за 1 годину до планованого сексуального контакту. Доза - 50 міліграм едіноразово в добу. Можливе збільшення дози до 100 міліграма або зменшення до 25 міліграма.

Побічні ефекти

Запаморочення, болі в голові, диспепсія, порушення зору, закладеність носа.